У Харківському аеропорту оркестр Академії взяв участь у вшануванні пам'яті про «кіборгів»

20.01.2020 16:50

Сьогодні, у терміналі міжнародного Харківського аеропорту пройшов флешмоб, який присвячений вшануванню подвигів героїв України, які у 2015 році самовіддано боронили Донецький аеропорт.

До флешмобу приєдналися близько 70 військових музикантів оркестрів Харківського Національного університету Повітряних Сил, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Харківської юридичної академії імені Ярослава Мудрого та Національної академії Національної гвардії.

Оркестри виконали військові композиції, які присвятили загиблим воїнам.

«Сьогодні ми об’єдналися для участі в акції з побратимами зі Збройних сил України, адже ми разом відбивали перші напади агресора на Донеччині та Луганщині, й надалі пліч-о-пліч стоїмо на захисті України», – зазначив диригент оркестру Академії майор Андрій Чебанов.

Під час заходу на аеродромі приземлилися три літаки. Близько півсотні людей приєдналися та вшанували пам'ять загиблих воїнів.

Флешмоби на честь «кіборгів» пройдуть сьогодні в усіх аеропортах України.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ