Привітання генарала армії Степана Полторака з Днем народження
![](/uploads/2020/02/49320954033_db8bd5a8ba_o.jpg)
Вітаємо з Днем народження генерала армії Степана Полторака, який очолював нашу Академію з 2002 по 2014 роки. Про нього говорять -“Командир, на якого варто і хочеться рівнятися!”. За його керівництва Академія зазнала величезних змін та розвитку. Степан Тимофійович протягом 12 років керівництва Академією постійно започатковував нові підходи та сучасні методи до підготовки офіцерів, а колектив нашого навчального закладу зробив міцною родиною з традиціями, які шануються і сьогодні! Він ніколи не цурався показати своїм прикладом та підказував мудрими порадами. Ветерани, колектив Академії та випускники, які зростали під командуванням Степана Тимофійовича вітають його з 55-річчям та бажають міцного здоров’я і бадьорості духу! Як кажуть - разом до Перемоги!
![](/uploads/2020/02/49321447221_1f719827a1_o.jpg)
![](/uploads/2020/02/49321447336_9723cd57c5_o.jpg)
![](/uploads/2020/02/49322077903_eb61e6f84b_o.jpg)
![](/uploads/2020/02/49322571771_2bedc86b5c_o.jpg)
![](/uploads/2020/02/49322784012_50382a5956_o.jpg)