В Академії вшанували учасників бойових дій на території інших держав
![](/uploads/2020/02/ANG_3683.jpg)
У Національній академії Національної гвардії та майдані Захисників України пройшли урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський зачитав прізвища військовослужбовців навчального закладу, які брали участь у бойових діях на території інших держав та у миротворчих операціях ООН.
«З 1992 року у міжнародних операціях взяли участь майже 40 тисяч українських військовослужбовців. Серед них є офіцери нашого навчального закладу, які захищали території інших держав й на даний момент знаходяться там. Трагічним для нас став момент, коли під час проведення спеціальної операції в місті Мітровічі, Косово загинув наш випускник старший лейтенант Ігор Кіналь. Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, добробуту в родинах, а усі ті, хто не повернувся завжди залишаться у нашій пам’яті», - зазначив генерал-лейтенант Сергій Соколовський.
Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели Героїв-випускників, які загинули у боях на території інших держав, а також віддали життя за збереження незалежності України в зоні проведення Операції об’єднаних сил.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/02/ANG_3927.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3926.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_39251.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3924.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_39231.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3922.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3806.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3784.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3779.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3777.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3754.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3738.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3702.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3701.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3695.jpg)
![](/uploads/2020/02/ANG_3941.jpg)