Бінарні заняття з курсантами факультету логістики

09.11.2021 17:52

Викладання навчальних дисциплін «Тилове забезпечення підрозділів (військових частин) НГУ» та «Військовий тил» неможливе без застосування матеріальної бази, інтелектуального потенціалу фахівців практиків та представників  Збройних Сил країн-членів НАТО. Тому, бінарні заняття з курсантами 518 навчальної групи курсу № 3 факультету логістики Академії були проведені за участю військовослужбовців 12-ої ротації Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція UNIFIER) лейтенантом Алексом Беллі і сержантом Андеан Мішо.

Основна мета занять - надати майбутнім фахівцям служб тилу практичних знань, навиків та вмінь у процесі управління військами та підрозділами тилу зокрема.

У рамках одного із занять представники Збройних сил Канади надали знань щодо процесу управління підрозділу, визначили основні етапи прийняття рішення на управління та ключові принципи управління військами.

«Інформація, яку курсанти отримали під час бінарних занять повинна стати гарною базою для розуміння вимого стандартів НАТО, - зазначив керівник занять полковник Сергій Павленко. – Майбутні офіцери, які навчаються за спеціалізацією «Тилове забезпечення підрозділів НГУ», під час виконання свої обов’язків  повинні чітко розуміти як працює алгоритм управління підрозділів НАТО. А найповнішу інформацію можуть надати тільки фахівці, які безпосередньо займаються процесами управління в Збройних силах країн-членів НАТО».

Довідково:

Дисципліни: «Тилове забезпечення підрозділів (військових частин) НГУ» та «Військовий тил».

Освітньо-професійна програма: «Тилове забезпечення підрозділів

Національної гвардії України», підготовка здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузь знань 25 Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону, спеціальність 254 Забезпечення військ (сил).

Керівник заняття: Заступник начальника кафедри технічного та тилового забезпечення кандидат військових наук, полковник Сергій Павленко.

Цикл бінарних занять проведений спільно: з військовослужбовцями 12-ої ротації Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція UNIFIER) лейтенантом Алексом Беллі і сержантом Андеан Мішо.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ