Діткам гвардійців подарували новорічний настрій

28.12.2023 09:11

Щороку, незважаючи на повномасштабне вторгнення, діточок військовослужбовців Національної академії Національної гвардії України вітають з новорічними святами. Так, нещодавно, до дітлахів, які мешкають в незламному Харкові, з привітаннями та подарунками завітали гвардійці Академії.

«Для нас дуже важливо підтримати дітлахів наших військових, які постійно знаходяться в місті та чують звуки вибухів, аби вони зберегли віру в диво. Найголовніше - це бачити їх щасливі очі та веселий настрій», - говорить начальник відділу по роботі з особовим складом підполковник Михайло Прядка.

Святкова вистава, яку представили казкові персонажі, створила святковий настрій діткам та їх батькам. Дітлахи в свою чергу розповідали вірші улюбленим новорічним персонажам та співали пісні.

Всі дітки отримали  солодкі подарунки і сфотографувалися на добру згадку про незабутній день, який наповнив їх маленькі серця щастям, теплом та вірою у диво.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ