Діткам гвардійців подарували новорічний настрій
Щороку, незважаючи на повномасштабне вторгнення, діточок військовослужбовців Національної академії Національної гвардії України вітають з новорічними святами. Так, нещодавно, до дітлахів, які мешкають в незламному Харкові, з привітаннями та подарунками завітали гвардійці Академії.
«Для нас дуже важливо підтримати дітлахів наших військових, які постійно знаходяться в місті та чують звуки вибухів, аби вони зберегли віру в диво. Найголовніше - це бачити їх щасливі очі та веселий настрій», - говорить начальник відділу по роботі з особовим складом підполковник Михайло Прядка.
Святкова вистава, яку представили казкові персонажі, створила святковий настрій діткам та їх батькам. Дітлахи в свою чергу розповідали вірші улюбленим новорічним персонажам та співали пісні.
Всі дітки отримали солодкі подарунки і сфотографувалися на добру згадку про незабутній день, який наповнив їх маленькі серця щастям, теплом та вірою у диво.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2023/12/cboIrqlClZ.jpg)
![](/uploads/2023/12/8fH39rVHeU.jpg)
![](/uploads/2023/12/Bje2hz2F4u.jpg)
![](/uploads/2023/12/kbQSTgdPVT.jpg)
![](/uploads/2023/12/-dYROOTDyD.jpg)
![](/uploads/2023/12/prtCzU_wtb.jpg)
![](/uploads/2023/12/7Epumdb9mY.jpg)
![](/uploads/2023/12/TWZWiJ4GDa.jpg)
![](/uploads/2023/12/tZkMsnNxqt.jpg)
![](/uploads/2023/12/5DxJybOU-9.jpg)
![](/uploads/2023/12/fDCngphvSV.jpg)
![](/uploads/2023/12/yM5NfHCJ1t.jpg)
![](/uploads/2023/12/bwa7LBcJRp.jpg)
![](/uploads/2023/12/YAJzbiGbeE.jpg)