Духовий оркестр Академії привітав харків’ян зі святами
![](/uploads/2020/08/R9Nq9N9wsB.jpg)
Оркестр Національної академії Національної гвардії України виступав на міських заходах до Дня міста Харкова, Дня Державного Прапора та на День Незалежності України.
Військові Музиканти Академії вітали харків’ян у Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького та у сквері "Стрілка". 29 музикантів військового оркестру Академії виконали відомі національні та свiтовi композиції. Керував оркестром начальник оркестру – військовий диригент майор Андрій Чебанов.
«Завжди раді виступати для харків’ян. Позитивні емоції, танці та щирі подяки від містян забезпечені. Кожного року нас запрошують до святкування державних свят і приємно бачити, що навіть молоде покоління підтримує традиції національних свят. Кожного разу чисельні прохання на виконання гімну України, а після традиційно – «червона рута», - розповів майор Андрій Чебанов.
Крім того, духовий оркестр Академії взяв участь в урочистому прийомі учасників бойових дій та активістами ветеранського руху та привітали їх з прийдешнім Днем визволення Харкова. Для ветеранів був організований концерт військових пісень.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/08/tDx7Tyi3Dp.jpg)
![](/uploads/2020/08/yorelnpwJt.jpg)
![](/uploads/2020/08/fzhmWhiEQx.jpg)
![](/uploads/2020/08/9aht2Jg4Vx.jpg)
![](/uploads/2020/08/1ZfwnbkBk4.jpg)
![](/uploads/2020/08/MPa7jp2yMY.jpg)
![](/uploads/2020/08/-1VG_GlULW.jpg)
![](/uploads/2020/08/62FJ8cDoaw.jpg)
![](/uploads/2020/08/5ESTxXbmKf.jpg)
![](/uploads/2020/08/gGcJjI3u8a.jpg)
![](/uploads/2020/08/crOJtNEYQ0.jpg)
![](/uploads/2020/08/vUyPF05ltA.jpg)
![](/uploads/2020/08/hDmfMLUoac.jpg)