Фахівці тилового забезпечення ознайомились із порядком електронних закупівель

07.12.2020 14:49

З курсантами факультету логістики проведено бінарне заняття на тему: «Порядок користування електронним майданчиком  "Zakupki.ua"".

Заняття провели доцент кафедри технічного та тилового забезпечення Лідія Товма та старший помічник начальника відділу тилового забезпечення капітан Богдан Патрик.

Під час заняття курсанти ознайомилися із алгоритмом дій замовника при користуванні електронним майданчиком «Zakupki.ua». Крім того, розглянули процедури закупівель через відкриті торги, конкурентний діалог та переговорну процедуру закупівлі.

Капітан Богдан Патрик розповів курсантам про загальні умови здійснення закупівель, сферу застосування закону України «Про публічні закупівлі» та особливості здійснення закупівель для гарантованого забезпечення потреб оборони.

«Сьогодні на занятті я ознайомив майбутніх спеціалістів тилового забезпечення із принципами та процедурами здійснення закупівель. Набуті знання у майбутньому значно допоможуть військовослужбовцям здійснювати ефективні та прозорі закупівлі у підрозділах Національної гвардії України», - зазначив старший помічник начальника відділу тилового забезпечення капітан Богдан Патрик.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ