Гвардійці Академії попрощались із курсантом, який загинув у авіатрощі

29.09.2020 17:32

На Меморіалі Слави відбулась церемонія прощання з загиблими третьокурсником Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Віталієм Вільховим. Він помер від важких травм, яких зазнав внаслідок авіакатастрофи військового літака Ан-26Ш під Чугуєвом.

До траурної церемонії долучилися офіцери та курсанти Національної академії Національної гвардії України.

Гвардійці вшанували пам’ять молодого курсанта-льотчика покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Нагадаємо, увечері 25 вересня на Харківщині при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один - В'ячеслав Золочевський - перебуває на лікуванні.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ