Гвардійці Академії Нацгвардії змагались за першість з міні-футболу

21.10.2021 17:09

У Національній академії Національної гвардії України відбувся чемпіонат з міні-футболу. Змагання проводилися на футбольному майданчику спортивного комплексу. У чемпіонаті взяли участь 9 команд із числа курсантів усіх факультетів та слухачів оперативного факультету.

До складу суддівської колегії увійшли: старші викладачі кафедри фізичної підготовки та спорту Академії підполковник Юрій Белошенко і капітан Артем Корольов та начальник лабораторії (начальник навчально-спортивного комплексу) капітан Олексій Конєв.

Під час церемонії нагородження заступник начальника кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Артем Турчинов вручив переможцям перехідний кубок, дипломи та медалі.

За підсумками змагань, місця розподілилися наступним чином:

• 1 місце зайняв курс № 4 командно-штабного факультету. Курсанти нагороджені перехідним кубком, дипломом та медалями;

• 2 місце посів курс № 3 факультету логістики та 3 місце – курс № 2 факультету логістики. Гвардійці нагороджені дипломом та медалями.

Кращим воротарем чемпіонату відзначений курсант факультету логістики Сергій Столяренко. Кращим бомбардиром - курсант факультету логістики Роман Лисий.

«Найзапеклішою була гра у фіналі чемпіонату. За підсумками 3 команди отримали призові місця. Змагання принесли всім учасникам бадьорий настрій та масу позитивних емоцій», - розповідає капітан Артем Корольов.

Традиційно, після завершення матчу, хлопці подякували один одному за гру.

«Гра пройшла у товариській атмосфері. Всі гравці змагалися чесно і по-справжньому спортивно», - підсумував курсант факультету логістики старший сержант Роман Лисий.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ