Гвардійці Академії Нацгвардії змагались за першість з міні-футболу
![](/uploads/2020/10/H0vsr0EWfi.jpg)
У Національній академії Національної гвардії України відбувся чемпіонат з міні-футболу. Змагання проводилися на футбольному майданчику спортивного комплексу навчального закладу. У чемпіонаті взяли участь 7 команд з числа курсантів усіх факультетів.
До складу суддівської колегії увійшли: старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Академії підполковник Юрій Белошенко та начальник лабораторії-навчально-спортивного комплексу старший лейтенант Олексій Конєв.
За підсумками змагань, місця розподілилися наступним чином:
- 1 місце зайняв курс № 2 гуманітарного факультету. Курсанти нагороджені перехідним кубком, дипломом та медалями;
- 2 місце посів курс № 1 командно-штабного факультету та 3 місце – курс № 4 командно-штабного факультету. Гвардійці нагороджені дипломом та медалями.
«Найзапеклішою була гра у фіналі чемпіонату. За підсумками 3 команди отримали призові місця. Змагання принесли всім учасникам бадьорий настрій та масу позитивних емоцій», - розповідає підполковник Юрій Белошенко .
Традиційно, після завершення матчу, хлопці подякували один одному за гру.
«Гра пройшла у товариській атмосфері. Всі гравці змагалися чесно і по-справжньому спортивно», - підсумував курсант гуманітарного факультету сержант Вадим Собора.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/10/xhXMSehFrl.jpg)
![](/uploads/2020/10/pweEIMpYrA.jpg)
![](/uploads/2020/10/o0LCQdLArY.jpg)
![](/uploads/2020/10/p0MpN1Xd__.jpg)
![](/uploads/2020/10/qgiRcdLGtd.jpg)
![](/uploads/2020/10/Asgth3pELJ.jpg)