Гвардійці Академії Нацгвардії змагались за першість з міні-футболу

12.10.2020 16:25

У Національній академії Національної гвардії України відбувся чемпіонат з міні-футболу. Змагання проводилися на футбольному майданчику спортивного комплексу навчального закладу. У чемпіонаті взяли участь 7 команд з числа курсантів усіх факультетів.

До складу суддівської колегії увійшли: старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Академії підполковник Юрій Белошенко та начальник лабораторії-навчально-спортивного комплексу старший лейтенант Олексій Конєв.

За підсумками змагань, місця розподілилися наступним чином:

• 1 місце зайняв курс № 2 гуманітарного факультету. Курсанти нагороджені перехідним кубком, дипломом та медалями;
  • 2 місце посів курс № 1 командно-штабного факультету та 3 місце – курс № 4 командно-штабного факультету. Гвардійці нагороджені дипломом та медалями.

«Найзапеклішою була гра у фіналі чемпіонату. За підсумками 3 команди отримали призові місця. Змагання принесли всім учасникам бадьорий настрій та масу позитивних емоцій», - розповідає підполковник Юрій Белошенко .

Традиційно, після завершення матчу, хлопці подякували один одному за гру.

«Гра пройшла у товариській атмосфері. Всі гравці змагалися чесно і по-справжньому спортивно», - підсумував курсант гуманітарного факультету сержант Вадим Собора.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ