Гвардійці Академії Національної гвардії подолали десятку незламності
Курсанти та викладачі Академії Національної гвардії України підтримали забіг «Десятка Незламності» який мав важливу благодійну мету. У перший день старту захід зібрав 503 тисячі гривень на які закупили 27 FPV дронів з камерами нічного бачення і просто під час офлайн події передали представнику 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.
«Десятка Незламності — дистанція, яка дає можливість перевірити свою фізичну підготовку та підкорити сумніви у собі. А головне — долучитись до важливої благодійної мети та допомогти армії нищити ворога», - розповів курсант командно-штабного факультету Тарас Рукавець.
За підсумками результатів 10-ки кращий час показали:
Серед чоловіків:
Олександр Чебан – 37, 51 хв.;
Юрій Чернуцький – 37, 52 хв.;
В’ячеслав Оленченко – 40,58 хв.
Серед жінок:
Марія Штиба – 45, 36 хв.
Коло підтримки в руках із прапором України пробігли й школярі міської дитячо-юнацької спортивної школи №1. Курсанти Національної академії Національної гвардії України розповіли дітям про навчання в Академії та відповіли на всі запитання хлопців та дівчат про службу у гвардії.
Викладачі кафедри фізичної підготовки та спорту нагородили атлетів медалями, від організаторів забігу, за подолання дистанції «Десятка Незламності».
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/03/FGo1WJs2mu.jpg)
![](/uploads/2024/03/fYNKkqS9Pq.jpg)
![](/uploads/2024/03/Fp4Jt7u4PJ.jpg)
![](/uploads/2024/03/8J8R6CZ4FD.jpg)
![](/uploads/2024/03/i3W6brRkLp.jpg)
![](/uploads/2024/03/xyciyhK3AU.jpg)
![](/uploads/2024/03/ipuT6CIuyO.jpg)
![](/uploads/2024/03/GefUOtnwJI.jpg)
![](/uploads/2024/03/PEEY9HFnIv.jpg)
![](/uploads/2024/03/BWPRdI6Ywo.jpg)
![](/uploads/2024/03/UYxPHJ2Mdg.jpg)
![](/uploads/2024/03/lG4DImOUnS.jpg)
![](/uploads/2024/03/jTJv5bwVjn.jpg)
![](/uploads/2024/03/PluuDLOcob.jpg)
![](/uploads/2024/03/xzd6Cla5q7.jpg)