Гвардійці Академії написали радіодиктант національної єдності 2023
Щороку тисячі людей сідають одночасно в різних куточках України й світу, щоб написати радіодиктант національної єдності.
Національна академія Національної гвардії не є виключенням. Курсанти усіх факультетів долучилися до написання диктанту й цього року.
Участь у написанні радіодиктанту взяли гвардійці Академії, які несуть службу на Слобожанському напрямку. Серед військових - представники різних спеціальностей, але усіх у цей день об’єднує головна мета - продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.
Військовослужбовці писали радіодиктант з позицій, на яких несуть службу.
«В умовах повномасштабного вторгнення я пишу радіодиктант вже вдруге. Сьогодні писала на блокпості, де саме несу службу. Вважаю, що такий захід єднає українців та є своєрідною перекличкою - для громадян, які об’єднанні однією ідеєю. Крім того, це можливість перевірити свою грамотність, - говорить капітан Олена Буджерак. – Загалом, враження від написання диктанту перехоплюють. До того ж текст був дуже емоційним».
Радіодиктант національної єдності 2023 року мав назву «Дороги України»: текст написала поетеса Катерина Калітко, а прочитав його актор та театральний режисер Олексій Гнатковський.
30 жовтня об 11:00 текст радіодиктанту буде оприлюднено на Суспільному.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2023/10/M2IOJlBeF6.jpg)
![](/uploads/2023/10/BGnqWvqL15.jpg)
![](/uploads/2023/10/glIKnl_yTX.jpg)
![](/uploads/2023/10/1TVsQlR8n9.jpg)
![](/uploads/2023/10/4bZkkPUV1g.jpg)
![](/uploads/2023/10/vqfYSFI6WS.jpg)
![](/uploads/2023/10/a_7lPHZ3Xt.jpg)
![](/uploads/2023/10/Mz_1NjMbLW.jpg)
![](/uploads/2023/10/6bF6YsZiJJ.jpg)
![](/uploads/2023/10/3vEuk5z4NU.jpg)
![](/uploads/2023/10/eJHbQUo6wI.jpg)