Гвардійці Академії опановують практичні навички роботи з гранатометом
Заняття з вогневої підготовки є одними з основоположних для курсантів Академії. Майбутні офіцери вивчають всі види озброєння, які є на оснащенні Національної гвардії України. Цього разу логісти другого року навчання опановували 30-мм гранатомет АГС-17 та 73-мм гранатомет СПГ-9М. Заняття пройшло в рамках дисципліни «Стрілецька зброя та вогнева підготовка».
Гвардійці на практиці навчалися розбиранню та складанню після неповного розбирання та складання гранатомету АГС-17 та СПГ-9М. Курсанти освоїли приведення гранатомету з похідного положення у бойове та навпаки. Набули навичок у розряджанні та заряджанні гранатометів і вивірці оптичних прицілів.
«Це вже третє заняття на якому ми вивчаємо практичну роботу з гранатомету АГС-17 та СПГ-9М. Якщо перше заняття носило більше загальний характер, адже курсанти вивчали призначення, будову, бойові властивості озброєння, то сьогодні ми набуті знання відпрацьовували на практиці, - розповів викладач кафедри вогневої підготовки майор Дмитро Чуканівський. - Оскільки, цей вид зброї знаходиться майже в кожному підрозділі Національної гвардії України, то курсанти, як майбутні офіцери, повинні досконало оволодіти навичками роботи з гранатометом».
Заняття проходило в вогневому комплексі Академії. Викладач зазначив, що саме в пункті постійної дислокації це місце спеціально відведене для практичних занять з курсантами. Наприклад, якщо потрібно привести гранатомет із похідного в бойове положення, необхідно дотримуватися визначеної відстані, а в простому класі це зробити неможливо.
«Сьогоднішнє заняття дуже зацікавило мене. Особливо сподобався процес розряджання та заряджання гранатометів, а також вивірка оптичних прицілів, - поділився враженнями сержант Костянтин Жердій. - Незважаючи на те, що я опановую спеціальність військового автомобіліста, досвід роботи з гранатометом обов’язково стане мені в нагоді вже у військах».
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/01/ZdWHTQV2Av.jpg)
![](/uploads/2021/01/iB011NslzE.jpg)
![](/uploads/2021/01/ns2sUOjt-J.jpg)
![](/uploads/2021/01/5G8d0-z9iV.jpg)
![](/uploads/2021/01/fPSvv6X29K.jpg)
![](/uploads/2021/01/casY_Gqdci.jpg)
![](/uploads/2021/01/CI_sFx6d92.jpg)
![](/uploads/2021/01/vJo0MgP_yw.jpg)
![](/uploads/2021/01/Bfo2Mc0A3G.jpg)
![](/uploads/2021/01/pctlzG6sj1.jpg)
![](/uploads/2021/01/XNOaKaaoSu.jpg)
![](/uploads/2021/01/5XJan0vxTn.jpg)
![](/uploads/2021/01/rHYFYeOjAI.jpg)