Гвардійці Академії почали рік зі спорту

05.01.2024 09:05

1 січня пройшов новорічний забіг «New Year Run».

На участь у заході зареєструвалися 240 учасників з них 50 гвардійців та 40 дітей. Забіг охоплював декілька дистанцій на вибір: 3 км, 5 км, 10 км або 21 км.

Офіцери та курсанти Національної академії Національної гвардії України подолали дистанцію у 5 кілометрів.

Разом із сином Єгором участь у забігу взяв старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Артем Корольов: «Для мене важливо, щоб мій син розвивав свою фізичну підготовку. З дитинства він займається плаванням, а сьогодні пробіг свою першу дистанцію забігу 800 метрів. Я радий, що 2024 рік ми з родиною почали саме так».

Усі, хто пробіг обрані дистанції, отримали дизайнерські пам'ятні медалі та подарунки від партнерів новорічного забігу.

Окрім спортивних цілей і пропагування здорового способу життя новорічний забіг New Year Run мав благодійну мету на підтримку ЗСУ.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ