Гвардійці Академії привітали дітей із зимовими Святами
Курсанти та офіцери Академії Національної гвардії України завітали до дитячих будинків і влаштували свято для діточок.
Військові спілкувалися з дітьми, організовували конкурси та ігри за які малеча отримувала солодкі подарунки. Також, гвардійці передали вихованцям: побутову техніку, медикаменти, светри, канцелярію, засоби гігієни, іграшки, солодощі та кошти для майбутніх потреб дітей.
«Зустрічі з маленькими діточками стали доброю традицією перед зимовими святами і приносять радість як малечі, так і курсантам. Щиро захоплююсь вихователями дитячих будинків за те, що вони доглядають за дітьми та роблять усе для їхнього комфорту», - коментує заступник начальника курсу майор Олексій Пономаренко.
Діти разом з вихователями також підготували своїм відвідувачам вірші, пісні та танцювальні номери.
«Ми підтримуємо діток регулярно і не тільки на свята. Думаю, що окрім матеріальної допомоги та подарунків дуже важливо приділяти діткам час, слухати їх, цікавитися їх життям і намагатися подарувати якомога більше тепла. Багато кого ці діти навчать цінувати те, що вони мають», - ділиться враженнями курсант гуманітарного факультету Олег Яременко.
За словами представників дитячих будинків, подібні зустрічі наповнені радістю, теплом та додають впевненості в тому, що військовослужбовці Академії Нацгвардії небайдужі до майбутнього покоління нашої держави та беруть неабияку участь у духовній та матеріальній підтримці малечі.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2023/12/JvvhO2cuXB.jpg)
![](/uploads/2023/12/f0BI6R-sKH.jpg)
![](/uploads/2023/12/88uQsQom29.jpg)
![](/uploads/2023/12/lP8RwFn-C6.jpg)
![](/uploads/2023/12/eDOPSzPCna.jpg)
![](/uploads/2023/12/FkegWpJuTj.jpg)
![](/uploads/2023/12/DEyW6pFShR.jpg)
![](/uploads/2023/12/RgjBLwyw9P.jpg)
![](/uploads/2023/12/lWf_3A1EeR.jpg)
![](/uploads/2023/12/51xI-Gyq7H.jpg)
![](/uploads/2023/12/k_h6sY0pxR.jpg)
![](/uploads/2023/12/0wJUhCmlL9.jpg)
![](/uploads/2023/12/INFKuSFAGJ.jpg)
![](/uploads/2023/12/aWYX-AXW7t.jpg)
![](/uploads/2023/12/qhIPQv9chd.jpg)
![](/uploads/2023/12/ipaUgEnQuj.jpg)
![](/uploads/2023/12/kxF4Fm5BD4.jpg)