Гвардійці Академії розглянули актуальні питання розвитку та удосконалення логістичного забезпечення НГУ

16.12.2021 11:17

У Національній академії Національної гвардії України на факультеті логістики пройшла наукова конференція.

Участь у конференції взяли 108 учасників. Це представники ВНЗ та установ держави: Державне підприємство Науково-дослідний інститут приладобудування, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Львівський державний університет внутрішніх справ, Вінницький національний технічний університет, Національна академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Для участі в конференції було подано 70 тез. Під час конференції присутні розглянули актуальні питання розвитку та удосконалення логістичного забезпечення в Національній гвардії України.

Загалом під час конференції учасники плідно попрацювали та отримали корисний досвід, обговорили перспективні наукові ідеї та шляхи подальшої співпраці для реалізації нових наукових проектів.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ