Гвардійці Академії вибороли призові місця у чемпіонаті світу з козацького двобою

16.12.2021 14:30

Нещодавно у Харківському палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат світу з козацького двобою. У змаганнях взяли участь понад 600 учасників з  різних країн світу. Національну академію Національної гвардії України представили 9 курсантів з усіх факультетів. Тренував гвардійців викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Академії лейтенант Володимир Катихін.

Під час церемонії нагородження т.в.о. начальника Академії генерал-майор Олександр Морозов вручив спортсменам дипломи та медалі.

За підсумками змагань, місця розподілилися наступним чином:

1 місце: курсант факультету логістики солдат Олексій Сердюк, курсантка командно-штабного факультету солдат Крістіна Пасічник, курсант командно-штабного факультету солдат Богдан Бовтенко, курсант гуманітарного факультету молодший сержант Мирослав Гончар.

2 місце: курсант гуманітарного факультету сержант Артем Табачук, курсант командно-штабного факультету молодший сержант Даниїл Касатонов.

3 місце: курсанти командно-штабного факультету солдати Микита Пасічник та Євген Толок, курсант факультету логістики солдат Ростислав Красюк.

«Козацький двобій національний вид спорту, який активно популяризується та розвивається у нашій країні. Тут застосовуються і боротьба, і техніка кидків, і різні прийоми. Саме це привертає увагу спортсменів, які прагнуть універсальності», - розповів лейтенант Володимир Катихін.

«Спорт вже давно став невід’ємною частиною мого життя. Під час нещодавніх змагань я відправив у нокаут свого суперника з Азербайджану. Звісно, пишаюся своїми досягненнями», - поділився враженнями курсант факультету логістики солдат Олексій Сердюк.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ