Гвардійці Академії відвідали баскетбольний матч

15.03.2021 16:41

Нещодавно на базі палацу спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат Української Баскетбольної Суперліги. Баскетбольний клуб «Харківські Соколи» в домашньому матчі приймав  команду СК «Прометей» з Кам’янського.

Повболівати за команди прибули курсанти та офіцери Академії Нацгвардії.

«Відвідування спортивних заходів сприяє вихованню у курсантів бажання займатися спортом та здорового способу життя. Крім того, змагання дало певний поштовх для емоційного розвантаження гвардійців. Всі були задоволені, раділи та вболівали», – розповідає  доцент кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Артем Турчинов.

За підсумками гри, Харківські Соколи в домашньому матчі чемпіонату Суперліги поступилися  команді СК «Прометей». Курсанти вболівали не менш, ніж палкі шанувальники обох команд. З трибун доносилися голосні оплески, промовки, девізи та слова підтримки.

«Позитивні емоції після матчу нас переповнюють, враження від гри найкращі. Ми активно вболівали, думаю, що гравці відчували нашу підтримку», – ділиться враженнями курсант факультету логістики Євген Равлюк.

Незабаром курсанти Академії відвідають футбольний матч.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ