Гвардійці Академії взяли участь у науково-практичній конференції

30.03.2021 13:14

У Національній академії Національної гвардії України відбулась науково-практична конференція «Службово-бойова діяльність Національної гвардії України: сучасний стан, проблеми та перспективи».

Захід проходив у форматі відеоконференції із залученням представників Головного управління Національної гвардії України - начальника відділу інспектувань полковника Олега Шишкіна та начальника служби контролю логістичного забезпечення полковника Сергія Перехода.

У рамках секції № 2 «Логістичне забезпечення службово-бойової діяльності Національної гвардії України: сучасний стан, проблеми та перспективи» взяли участь представники кафедри технічного та тилового забезпечення Академії.

Так, заступник керівника секції підполковник Сергій Павленко, під час своєї вступної доповіді висвітлив основні перспективні шляхи розвитку логістичного забезпечення, а також його проблемні питання. А у доповіді ад’юнкта докторантури та ад’юнктури майора Дмитра Торяника були висвітлені удосконалені показники та критерії оцінювання ефективності функціонування системи технічного забезпечення дій угруповання Національної гвардії України.

«Пріоритетним напрямком розвитку та вдосконалення системи логістичного забезпечення Національної Гвардії України є практична складова, яка повинна бути тісно пов’язана із науковою діяльністю, - наголосив заступник начальника кафедри технічного та тилового забезпечення підполковник Сергій Павленко. – Цей важливий процес вдається швидше реалізувати саме завдяки проведенню науково-практичних конференцій із залученням як науковців, так і військовослужбовців, службовців з інших військових частин Національної гвардії України».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ