Гвардійці ознайомили ліцеїстів з особливостями навчання в Академії

11.09.2024 16:15

Військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України разом з представники 50 полку імені полковника Семена Височана провели ознайомчі зустрічі з учнями двох військових ліцеїв на Прикарпатті.

Головною метою зустрічей було ознайомлення ліцеїстів із особливостями та перевагами служби та навчання в Академії.

Заступник начальника факультету логістики по роботі з особовим складом підполковник Дмитро Бондарєв розповів про умови вступу та напрямки навчання в Академії. Ліцеїсти поспілкувалися з курсантами та отримати детальну інформацію про навчання на різних факультетах.

«Ми поспілкувалися з молоддю та надали можливість усвідомити усю важливість військової професії. Хочу зазначити, що я пишаюся молоддю, яка обрала такий шлях у непростий для країни час. Крім того, більшість вихованців ліцеїв – випускники Академії, які досягли успіху у професійній діяльності та обіймають керівні посади», - говорить підполковник Дмитро Бондарєв.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ