новини

Гвардійці з підрозділів НГУ завершили курси та отримали сертифікати

03.06.2024 15:30

У Національній академії Національної гвардії України завершився черговий курс підготовки військовослужбовців, які навчалися за програмою професійної військової освіти курсів тактичного рівня L-1. Курси проходили військовослужбовці підрозділів НГУ.

Слухачі курсу вивчали матеріали з дисциплін визначених програмою підготовки. Основна увага приділялася вивченню вогневої, тактичної, інженерної підготовки, тактичної медицини, топографії, військової психології та ін.

«Мені дуже сподобався підхід до процесу підготовки майбутніх командирів взводів та рот. Викладачі надають нам дійсно необхідне. Наприклад, я, як командир взводу, відкрив для себе неймовірну зручність та простоту використання макетів місцевості під час розіграшу варіантів дій та подальшої постановки бойових завдань підлеглим, коли вже обраний варіант дій став замислом майбутнього бою та основою для бойового наказу. Це просто, зручно і облаштовується швидко й буквально з підручних матеріалів, але водночас має значний рівень візуалізації дій», - ділиться враженнями слухач курсу Олександр Філоненко.

Молодші офіцери здобули необхідні знання та навички, які знадобляться їм в ході виконання бойових завдань. Особливу увагу під час практичних занять викладачі звертали на процес підготовки бою за стандартами НАТО (TLP).

«Усіх вітаю із успішним завершенням навчання. Ви показали високий рівень набутих знань та практичних навичок, необхідних для виконання обов’язків на відповідних посадах. Впевнений, що ці знання допоможуть вам у вашій професійній діяльності та подальшому кар’єрному зростанню. Бажаю усім наснаги та якнайшвидшої перемоги», - звернувся до учасників курсу начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Вадим Євсєєв.

По завершенню навчання усі військовослужбовці склали комплексний екзамен та отримали сертифікати про успішне завершення курсів.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ