Гвардійці запрошують школярів на навчання до НА НГУ
![](/uploads/2024/06/qGOyZI6rRg.jpg)
Офіцери та курсанти Національної академії Національної гвардії України ознайомлюють школярів, ліцеїстів з освітнім закладом та запрошують на навчання.
Гвардійці розповідають про спеціальності, на які можуть вступати абітурієнти, специфіку навчання, побут та перспективи після закінчення військового вишу.
Курсанти діляться особистим досвідом навчання в Академії, показують екіпірування, спорядження, різноманітні засоби зв’язку, демонструють роботу БпЛА. Також проводять заняття з долікарської підготовки з детальним оглядом військової аптечки, накладанням турнікетів та тампонування ран.
«Наразі країні як ніколи потрібні люди, які захищатимуть цілісність та недоторканість. Необхідно спілкуватися з молоддю, мотивувати та надавати можливість усвідомлювати усю важливість військової професії у країні, де йде війна. Тому, ми відповідально ставимося до таких заходів та намагаємося викладатися на максимум, надавати якомога більше інформації стосовно вступу», - зазначає сержант Володимир Магда.
Зазначимо, що цього року здійснюється набір курсантів на спеціальності 251 «Державна безпека», 255 «Озброєння та військова техніка», 053 «Психологія».
Відділ міжнародних зв`язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/06/OFDLg5Z6hM.jpg)
![](/uploads/2024/06/Z3X15LPprl.jpg)
![](/uploads/2024/06/nDmBmTiFUg.jpg)
![](/uploads/2024/06/l-4ikzu7g0.jpg)
![](/uploads/2024/06/kjLJAa_t3h.jpg)
![](/uploads/2024/06/vtzEDCsjmr.jpg)
![](/uploads/2024/06/fjQgzhHoOT.jpg)
![](/uploads/2024/06/9DqtPBta1q.jpg)
![](/uploads/2024/06/lILYSCl_Wt.jpg)
![](/uploads/2024/06/1gw0Ivp728.jpg)
![](/uploads/2024/06/OneUHwEdl3.jpg)
![](/uploads/2024/06/ypJdXxywaS.jpg)
![](/uploads/2024/06/7rnyB1mBu2.jpg)
![](/uploads/2024/06/JWG-mUi7PO.jpg)