Гвардійці зустрілися з випускниками ліцею «Патріот»
Військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України провели агітаційну роботу з випускниками ліцею з посиленою військово-фізичною підготовки «Патріот».
Гвардійці наочно представили факультети, спеціальності та розповіли майбутнім абітурієнтам перспективи навчання в Академії Нацгвардії. Курсанти пояснили ліцеїстам про особливості навчання та проходження служби.
Після ознайомчої частини ліцеїстам надали можливість практично відпрацювати нормативи з тактичної медицини та вогневої підготовки. Учні ліцею приміряли військове спорядження, екіпіровку, спецзасоби. Крім того, курсантка гуманітарного факультету Анастасія Андрущенко провела з юнаками та дівчатами психологічний тренінг на згуртованість.
«Це було неймовірне почуття, я знову поринув спогадами у своє минуле», - ділиться думками курсант гуманітарного факультету Артем Шаханов, який протягом двох років навчався у ліцеї «Патріот».
Ліцеїсти та керівництво військового закладу освіти подякували військовослужбовцям Національної академії за цікаву та змістовну програму та запросили гвардійців на наступну зустріч у стінах «Патріоту».
«Я був дуже радий знову побачити рідні стіни свого навчального закладу, а особливо своїх викладачів та офіцерів, які вклали в мене свій життєвий досвід та знання», - розповідає випускник ліцею «Патріот» старший лейтенант Павло Попадинець.
Курсант гуманітарного факультету солдат Денис Власов
![](/uploads/2021/12/YSV6k_rqlf.jpg)
![](/uploads/2021/12/NeE-ufykJm.jpg)
![](/uploads/2021/12/9rStpBd0_f.jpg)
![](/uploads/2021/12/V8jZQwUL2D.jpg)
![](/uploads/2021/12/me_dZwkzIA.jpg)
![](/uploads/2021/12/AXovxmiTxJ.jpg)
![](/uploads/2021/12/3rE0fZI9gy.jpg)
![](/uploads/2021/12/a5T8qVsPNh.jpg)
![](/uploads/2021/12/4e9d4EmrMM.jpg)
![](/uploads/2021/12/bo3lcqDIiJ.jpg)
![](/uploads/2021/12/vNeuvVUCXg.jpg)