Хто кого: курсанти vs гиря! Гвардійці Академії змагалися за першість у змаганні з гирьового спорту

03.11.2020 17:15

У рамках щорічної спартакіади в Академії Національної гвардії України курсанти змагалися між собою у гирьовому спорті

У змаганнях взяли участь збірні команди курсів. Кожна з команд складалася із п’яти чоловік. На виконання вправи  учаснику відводилося 8 хвилин. Вага гирі  – 16 кілограм.

«Курсанти виконували вправу «Гвардійський ривок». Під час її виконання важлива не лише сила, але й витривалість. Більшість курсантів займається у спортивному залі у вільний час, тому мають високий рівень фізичної підготовки. Завдяки таким заходам зростає рівень спортивної майстерності гвардійців, а дух суперництва мотивує вчитися, пізнавати нове і гідно змагатися», - розповів головний суддя змагань, заступник начальника кафедри фізичної підготовки та спорту  підполковник Артем Турчинов.

Перед змаганнями всі учасники пройшли зважування за результатами якого їх розподілили за ваговими категоріями. Першість у вагових категоріях   отримали:
вагова категорія до 63 кг: солдат Володимир Літвінов (командно-штабний факультет, курс 3);

вагова категорія до 68 кг: сержант Іван Чоботар (факультет логістики, курс 3);
вагова категорія до 73 кг: солдат Євген Безсмертний (командно-штабний факультет, курс 2);

вагова категорія до 78 кг: солдат Тарас Степанюк ( факультет логістики, курс 1);

вагова категорія до 85 кг: солдат Дмитро Конопленко (командно-штабний факультет, курс 2);

вагова категорія до 95 кг: солдат Пономаренко Ігор (командно-штабний факультет, курс 2);

вагова категорія до 95 кг: старший сержант Станіслав Страхолєс ( командно штабний факультет, курс 1);

абсолютний результат показав Євген Безсмертний (командно-штабний факультет, курс 2).

Найкращий результат серед першого року навчання показав солдат Данило Коваль  (командно-штабний факультет, курс 3).

Серед дівчат першість отримала солдат Катерина Богданович (командно-штабний факультет, курс 5).

«Раніше я не займалася гирьовим спортом, а з початком карантину з’явився вільний час, і я вирішили проводити його у спортзалі. Так, поступово, і навчилася техніці ривка гирі. А коли дізналася про змагання одразу ж вирішила прийняти участь. Цього разу мій результат - 140 ривків гирі за 8 хвилин, для мене це гарний показник. Далі буду тренуватися для покращення результату», - зазначила курсантка командно-штабного факультету солдат Катерина Богданович.

Після завершення змагання усіх переможців нагородили грамотами, медалями та кубками. Наступними у рамках щорічної спартакіади
відбудуться змагання із волейболу.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ