Інтелектуальна битва курсантів НА НГУ
Курсанти Академії Національної гвардії України змагалися між собою у Брейн-рингу.
У змаганнях брали участь три команди по п’ять курсантів, кожна з яких представляла свій факультет. Назви команд вигадували самі учасники. Так, гуманітарний факультет на час брейн-рингу став «Дітьми Шанхаю», факультет логістики мав назву «Логістик продакшн», а командно-штабний факультет став «Локомотивом».
«Цікаво перевірити свої знання, ще й у форматі вікторини. Потрібно швидко думати, дослухатися до своїх товаришів по команді й одразу обирати одну відповідь. Дуже приємно разом перемагати, та не так прикро терпіти поразку. Але, якби не було, брейн-ринг – це дружня гра, тому дозвілля вийшло дуже веселим», - розповіла курсантка гуманітарного факультету сержант Софія Лаврова.
Брейн-ринг складався з п’яти раундів. Перший раунд мав назву «Розминка». У ньому команди на швидкість відповідали на 10 поставлених питань. Другий раунд отримав назву «Де логіка?». Суть полягала у тому, щоб курсанти з намальованих картинок за логікою склали прислів’я або цитату про науку. «Вірно не вірно»: у третьому раунді хлопці та дівчата перевіряли свою інтуїцію та вгадували правдиві факти або ні. Четвертий раунд мав назву «Необхідність – є матір’ю винаходу». Командам потрібно було по фото зрозуміти для чого потрібен відображений винахід. У «фінальному раунді», п’ятому, гвардійці мали змогу відкривати запитання за кольорами. Завдяки стратегії вони мали змогу набрати від одного до трьох балів за відповідь на питання.
«Іноді, не могла всидіти на суддівському кріслі, бо дуже хотілося підказати командам, а іноді і приблизно не знала відповіді. У будь-якому разі, брейн-ринг – це дуже захоплююча гра не тільки для гравців, але й для команди підтримки і, навіть журі», - поділилася член журі вікторини заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга Полежака.
У перерві між мозковим штурмом для гравців та глядачів виступали вокалісти, грав скрипаль та читав власний вірш курсант. Але брейн-ринг – це все ж таки змагання, тож місця розподілилися наступним чином:
Перше місце виграла команда гуманітарного факультету з результатом 35 балів, друге місце посіла команда командно-штабного факультету з рахунком в 32 бали, та третє місце, з результатом 26 балів дісталося команді факультету логістики.
Нагороджувала переможців перхідним кубком у вигляді сови та сертифікатами на екскурсію до музеїв міста, заступниця начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Олена Іванова.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ