Ірини Лисичкіна проводить підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Інституту Військово-Морських Сил

18.10.2021 16:03

В Інституті Військово-Морських Сил відбувся перший етап освітньої програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників під егідою Програми DEEP - Україна (Defence Education Enhancement Program – DEEP). Мета програми - підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, удосконалення рівня фахової підготовки науково-педагогічних працівників і методики викладання дисциплін, сприяння вдосконаленню раніше набутих та набуття нових компетентностей науково-педагогічними працівниками в межах викладацької діяльності, підвищення здатності викладачів розробляти та проводити навчання на основі найкращих освітніх практик та демократичних цінностей задля розвитку критичного мислення здобувачів та інше.
Весь минулий тиждень науково-педагогічним працівникам - офіцерам та працівникам ЗС України Інституту ВМС - успішно та результативно проводили лекції - семінари співголова групи підвищення кваліфікації робочої групи з розвитку освіти Консорціуму ”Партнерство заради миру“, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій Національної академії Національної гвардії України Лисичкіна Ірина та експерт групи підвищення кваліфікації, кандидат психологічних наук, доцент кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ Інституту морально-психологічного забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Мацевко Тарас. В рамках занять розглядалось широке коло питань у наближенні навчання та викладання до стандартів НАТО, визначались найкращі сучасні практики навчання та методи активного навчання, які є цінними та корисними для Інституту ВМС, проаналізовано перспективні проблеми впровадження методів активного навчання у військово-морському закладі та інше.

За результатами  проходження навчального курсу усі слухачі отримали відповідні сертифікати.

За матеріалами Інституту Військово-Морських Сил