22.03.2021 16:15

Із сумом повідомляємо, що сьогодні помер генерал-майор у відставці Воробйов Володимир Іванович. Уродженець міста Єнакієве, Донецької області (Українська РСР).

Пройшов військову кар'єру від служби командиром взводу до командувача внутрішніми військами МВС України.

У 1971 році закінчив Харківське військове училище імені Ф.Е. Дзержинського МВС СРСР, після чого в 1983-му закінчив факультет прикордонних і військових військ Військової академії імені М.В. Фрунзе.

Після події в 1991 році розпаду Радянського Союзу обіймав посади командира полку 4-ї дивізії Національної гвардії України, командира 20-ї окремої бригади внутрішніх військ МВС України, командира 4-ї дивізії внутрішніх військ МВС України.

• - очолював управління Східного територіального командування внутрішніх військ МВС України;

• - працював на посаді проректора Донецького юридичного інституту МВС по заочному навчанню;

• - був начальником факультету заочного навчання при Донецькому національному університеті;

• - керував науково-дослідним центром проблем діяльності внутрішніх військ Академії внутрішніх військ МВС України.

6 квітня 2010 Указом Президента України призначений начальником Головного управління – командувачем Внутрішніх військ МВС України. Звільнений 22 липня того ж року.

Під час служби був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня, а також мав 12-ть відомчих і ювілейних медалей. Мав звання кандидата військових наук.

Останнім часом Володимир Іванович займався викладацькою діяльністю та обіймав посаду доцента кафедри забезпечення державної безпеки Київського факультету Національної академії Національної гвардії України.

Керівництво та особовий склад Національної академії Національної гвардії України висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким.

Розділяємо сум і біль втрати…

Вічна пам'ять ….