Канадські інструктори розпочали тренування курсантів Академії Нацгвардії
![](/uploads/2020/09/L_GzoBKGsM.jpg)
Інструктори операції UNIFIER Збройних Сил Канади в Україні проводять спільні заняття з викладачами Академії для курсантів, які проходять первинну військово-професійну підготовку.
Перші такі заняття відбулись з вогневої підготовки на стрільбищі навчального центру. Викладачі кафедри вогневої підготовки разом з іноземним інструктором провели заняття на 6 навчальних місцях.
Курсанти тренувались разом з іноземними інструкторами готуватися до стрільби з різних положень, практикували одноманітності прицілювання на скороченій відстані та визначали дальність до цілі. Після чого виконали вправи початкових стрільб.
«Наша співпраця є двосторонньою. Можна сказати, що чомусь українських військовослужбовців вчимо ми, чомусь вчимося у них. Хочу зазначити, що у вогневій підготовці у нас багато спільного, тож і навчити профільним навичкам молоде поповнення значно легше», - розповідає інструктор операції UNIFIER.
Керівник стрільби підполковник Олександр Марков зазначив, що такі заняття важливі для молодого поповнення Академії Нацгвардії: «Тренування з іноземними фахівцями дають змогу підвищувати рівень навченості за стандартами НАТО. Загалом результатами першої стрільби курсантів я задоволений. Юнаки та дівчата доволі вправно виконували всі нормативи, за що отримували схвальні оклики й від іноземного інструктора також», – говорить підполковник Олександр Марков.
Крім того, заняття проводились і з тактичної медицини. Викладач Академії та іноземний інструктор навчали новоспечених курсантів надавати першу медичну допомогу.
Попереду у хлопців та дівчат ще майже два тижні навчань у польових умовах разом з іноземними інструкторами та польовий вихід, на якому будуть обов’язково присутні представники операції UNIFIER.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/09/XCar4ZmEhu.jpg)
![](/uploads/2020/09/36hhL_6LBg.jpg)
![](/uploads/2020/09/XN8iqE0Smp.jpg)
![](/uploads/2020/09/R7spO4OhU-.jpg)
![](/uploads/2020/09/B-TD437Fe5.jpg)
![](/uploads/2020/09/7b2nALeecd.jpg)
![](/uploads/2020/09/ZovClvG-cv.jpg)
![](/uploads/2020/09/q62H3e_n3c.jpg)