Канадські спеціалісти навчають логістів Академії НГУ

03.10.2021 14:15

Військовослужбовці 12-ої ротації Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція UNIFIER) провели заняття та прийняли залік по теоретичній частині курсу TLP з викладачами факультету логістики. Так, лейтенант Алекс Беллі і сержант Андеан Мішо відзначили зацікавленість та якість підготовки викладачів до опанування нової методики процесу прийняття рішення (TLP).

«Я дякую представникам 12-ротації за плідну співпрацю. Завдяки співпраці з представниками UNIFIER, навчальна програма на кафедрах факультету логістики буде удосконалена. Усе, що стосується підготовки та безпосередньо прийняття рішень, відповідає стандартам НАТО. Ми задоволені рівнем співпраці та взаєморозуміння, що дає змогу оптимізувати та вдосконалити зміст програми підготовки для курсантів факультету логістики. Викладачі, які пройшли курс (TLP) та сформували нові необхідні компетентності, зможуть сприяти впровадженню стандартизованих програм НАТО в підготовку особового складу» - зазначив гарант освітньо-професійної програми «Тилове забезпечення підрозділів Національної гвардії України» підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 254 «Забезпечення військ (сил)» заступник начальника кафедри технічного та тилового забезпечення полковник Сергій Павленко.