Капелани НГУ поспілкувалися з майбутніми офіцерами
Військові капелани Національної гвардії України зустрілися з курсантами Академії.
Під час бесіди з курсантами були обговорені питання безпосередньої потреби військових капеланів у лавах НГУ, принципи та причини, за якими вони виконують свою місію.
«Наша робота – це надзвичайно важлива місія душпастирської опіки на передовій, адже для бійців військові капелани є і друзями, і порадниками, і психологами. Від цього залежить емоційний і бойовий дух наших військових», - зазначив один з капеланів.
Зазначимо, що такі просвітницькі заходи та зустрічі проводяться з метою військово-патріотичного виховання молоді, що сприяє підсиленню моральних і патріотичних якостей курсантів, формує їхній світогляд і національну самосвідомість.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/01/NHDH6kpzfT.jpg)
![](/uploads/2024/01/WPmjcXnCA3.jpg)
![](/uploads/2024/01/XpArafO5EI.jpg)
![](/uploads/2024/01/nmA_TNoV6u.jpg)
![](/uploads/2024/01/E_Q_u7S4K8.jpg)
![](/uploads/2024/01/blZpXuVQXB.jpg)
![](/uploads/2024/01/8ulaGZMo3L.jpg)
![](/uploads/2024/01/7vSJKeA2uw.jpg)