Кінологічна складова тактико-спеціальної підготовки курсантів НА НГУ

У Національній академії Національної гвардії України з курсантами проводяться практичні заняття з тактико-спеціальної підготовки. Одним з напрямів навчання є вивчення застосування кінологічних підрозділів із залученням службових собак у частинах і підрозділах Національної гвардії України.
У процесі підготовки майбутні офіцери опановують порядок організації та управління кінологічними підрозділами зі службовими собаками під час планування, підготовки й виконання завдань. Особлива увага приділяється прийняттю управлінських рішень, координації дій особового складу, забезпеченню взаємодії з іншими підрозділами, а також контролю за ефективністю застосування кінологічних розрахунків у різних умовах оперативної обстановки.
«Тепер ми глибше усвідомлюємо роль кінологічних підрозділів у виконанні завдань Національної гвардії України, а також розуміємо важливість належного морально-психологічного клімату в роботі з тваринами. Отримані знання допоможуть нам більш зважено підходити до прийняття рішень щодо застосування кінологічних підрозділів», – розповідає курсант Дмитро.
Проведення таких занять сприяє формуванню у курсантів цілісного розуміння організації служби з кінологічними підрозділами, їх ролі в забезпеченні охорони громадського порядку та ефективного використання під час службово-бойових завдань.
Відділ комунікації НА НГУ




