новини

Команда Академії стала призером змагань із футзалу

02.11.2021 12:08

Протягом двох місяців проходили чемпіонати ХОО ФСТ «Динамо» України з футзалу за програмою комплексних змагань «Спартакіада-2021».

У змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з 34 команд колективів фізичної культури Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Так, команда Національної академії Національної гвардії України з фут залу 21 жовтня посіла 2 місце у 2-ій групі. Тренери команди - старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Академії підполковник Юрій Белошенко та начальник лабораторії (начальник навчально-спортивного комплексу) капітан Олексій Конєв.

Крім того, команди, які посіли у своїх групах 1 і 2 місця, взяли участь 28 жовтня у Кубку ХОО ФСТ «Динамо» України з футзалу пам’яті заслуженого майстра спорту з футболу Володимира Васильовича Фоміна.

У результаті змагань, команда Академії, до якої входять курсанти всіх факультетів та слухачі оперативного факультету, у фінальній частині кубку посіла 2 місце серед 10 команд колективів фізичної культури Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

«Інші дев’ять команд були доволі сильними суперниками, тож гвардійцям вдалося посісти друге місце в результаті наполегливої, безкомпромісної та видовищної боротьби, - зазначив тренер команди, капітан Олексій Конєв. - Командний дух та велике бажання вибороти перемогу — все це дозволило нашим курсантам посісти призове друге місце».

Вітаємо команду Академії Національної гвардії України та бажаємо вдалих ігор у наступних змаганнях!