Команда НА НГУ – переможці на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту

19.11.2023 14:16

У Львові відбулися чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада–2023» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також середніх збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Загальна кількість учасників змагань налічувала 106 спортсменів, з них – 4 Заслужених майстрів спорту України, 8 Майстрів спорту України міжнародного класу та 10 Майстрів спорту України.

Участь у змаганнях взяла команда Національної академії НГУ. За результатами змагань команда здобула перемогу серед 11 військових навчальних закладів.

В особистому заліку місця розподілились наступним чином:

1 місце – у ваговій категорії до 73 кг Володимир Тупиченко, факультет логістики;

1 місце – у ваговій категорії до 85 кг Максим Улько, командно-штабний факультет;

2 місце – у ваговій категорії до 63 кг Максим Іванченко, факультет логістики;

2 місце – у ваговій категорії до 68 кг Володимир Літвінов, командно-штабний факультет;

2 місце – у ваговій категорії до 78 кг Данило Коваль, командно-штабний факультет;

2 місце – у ваговій категорії до 95 кг Максим Куликов, командно-штабний факультет;

7 місце – у ваговій категорії до 95+ кг Денис Твердохліб, командно-штабний факультет.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ