Команди факультетів Академії змагались між собою в баскетболі 3х3

11.10.2023 15:27

У Національній академії Національної гвардії пройшли змагання серед курсантів всіх факультетів з баскетболу 3х3.

Баскетбол 3x3 — один з видів баскетболу, що грається двома командами на одному баскетбольному кільці. Кожна команда складається з трьох гравців та одного запасного гравця. В змаганнях брали участь 3 чоловічі команди і 3 жіночі.

«Мені здається, складніше за все в цій грі грати злагоджено з командою і я вважаю нам це вдавалось. Проте, суперник сьогодні реалізовував більше атак по кільцю ніж ми. Всі помилки ми обов’язково візьмемо до уваги. Ми посіли друге місце та маємо гарний настрій, бо провели крайні теплі дні осені на відкритому майданчику і грали в баскетбол» -, розповів капітан команди факультету логістики Роман Довганюк.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

Серед чоловіків:

Перше місце посіла команда командно-штабного факультету;

Друге місце зайняла команда факультету логістики;

Третє місце отримала команда гуманітарного факультету.

Серед жінок:

Перше місце посіла команда курсу № 5 командно-штабного факультету;

Друге місце зайняла команда курсу № 2 гуманітарного факультету;

Третє місце отримала команда курсу №1 гуманітарного факультету.

В номінації «кращий гравець» грамоти отримали: Дмитро Погоня та Аліна Проценко.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ