Команди факультетів Академії змагались між собою в футзалу

18.10.2023 17:02

У Національній академії Національної гвардії пройшов 3 вид змагань на першість Академії з футзалу.

Футзал, на відміну від інших видів футболу, відбувається на майданчику з твердим покриттям. В кожній команді по п’ять гравців один з них воротар.  До участі в змаганнях команди відібрали найкращих футболістів з кожного факультету, щоб довести свою командну першість.

Змагання тривали два дні, протягом яких команди змагалися за звання кращої в Академії.

«Кожна гра вражала всіх своєю напруженою боротьбою та динамікою. Гравці намагалися робити все, задля перемоги команди. В цьому турнірі я  отримав статуетку «кращий гравець», та вважаю, що цю нагороду достойний кожен з нашої команди, бо ми стали першими в цьому турнірі» - ділиться враженнями Євген Гошко.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

Перше місце посіла команда факультету логістики;

Друге місце зайняла команда командно-штабного факультету;

Третє місце отримала команда гуманітарного факультету.

В номінації «кращий бомбардир» грамоту отримав Андрій Цівковський. Він забив 11 голів за 4 гри.

В номінації «кращий воротар» грамоту отримав Олександр Колокол.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ