Комплексні польові заняття випускників Академії. Бойова стрільба у складі взводу

31.10.2023 10:02

У Національній академії Національної гвардії України завершилися комплексні польові заняття з випускниками командно-штабного, гуманітарного та факультету логістики.

Одним із головних етапів занять – виконання бойової стрільби в складі взводу.

На встановленому рубежі взвод розгортався у перед бойовий порядок, займав вогневі позиції та відпрацьовував питання ведення оборонного бою взводом, а саме – виконував бойову стрільбу. Стрільби проводились згідно вимог Курсу стрільб.

Під час заняття була використана, як штатна зброя, так і придані вогневі засоби – СПГ-9, КБА-117, НСВ-12,7, Browning M2.

«Під час планування комплексних польових занять, ми з викладачами намагалися організувати все таким чином, щоб курсанти відчули на собі обстановку, максимально наближену до бойових умов та закріпили знання у керуванні підрозділом стрільбою у складі взводу. Усі випускники діяли впевнено та злагоджено», – зазначив старший викладач кафедри вогневої підготовки підполковник Сергій Бородін.

Надавали допомогу та контролювали правильність дій курсантів викладачі кафедр тактики та вогневої підготовки Академії.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ