новини

Кубки та нагороди. В Академії нагородили кращих спортсменів

21.01.2022 14:47

В Академії Нацгвардії проведено спортивний вечір, присвячений підсумкам фізичної підготовки і спортивно-масової роботи за 2021 рік.

Учасників спортивного вечора привітав начальник кафедри – начальник  фізичної підготовки та спорту підполковник Артем Турчинов, який подякував усім, хто своїми спортивними успіхами популяризує здоровий спосіб життя.

До присутніх звернувся заступник начальника Академії з озброєння та техніки – начальник відділу технічного забезпечення полковник Олег  Шабалін, який акцентував увагу на вагомих досягненнях гвардійців Академії у різних видах спорту.

«Вітаю весь науково-педагогічний склад працівників кафедри фізичної підготовки та спорту, які упродовж 2021 року готували курсантів-спортсменів до спортивних здобутків з різних видів спорту. Бажаю всім подальших спортивних досягнень та перемог», -  зазначив полковник Олег  Шабалін.

Після слів привітання відбулася церемонія нагородження.

Так, були нагороджені 22 військовослужбовці Академії, які у 2021 році  отримали І та ІІ ступені військово-спортивного комплексу.

За результатами Спартакіади Академії з професійно-прикладних та інших видів спорту в загальнокомандному заліку були відзначені:

за 1 місце – курс №3 факультету логістики та нагороджені кубком та дипломом 1-го ступеня;

за 2 місце – курс №4 командно-штабного факультету. Гвардійці нагороджені кубком та дипломом 2-го ступеня;

за 3 місце – курс №1 факультету логістики та відзначені кубком та дипломом 3-го ступеня.

Крім того, 2 курсантам присвоєно спортивний розряду «Кандидат у майстри спорту України» з гирьового спорту та 4 гвардійцям - з військово-спортивного багатоборства.

18 військовослужбовцям оголошено подяку начальника Академії та 23 військовослужбовці нагороджені грамотами начальника Академії.

Також у 2021 році гвардійці Академії брали участь та посідали призові місця у чемпіонаті світу з «козацького двобою», чемпіонаті України з боротьби самбо, чемпіонаті ФСТ «Динамо» серед закладів вищої освіти МВС України з гирьового спорту та боротьби самбо. Також гвардійці Академії стали переможцями у Всеукраїнському турнірі з кросфіту «Crossfit Intermediate». Курсанти отримали призові місця у Всеукраїнському турнірі з військово-спортивного багатоборства серед силових Міністерств та відомств, у Міжнародному турнірі з військово-спортивних багатоборств, у Кубку області з військово-спортивних багатоборст та Турнірі з боксу серед курсантів вищих навчальних закладів.

Після офіційної частини заходу, для всіх присутніх виступив академічний інструментальний гурт «No One Knows».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ