новини

Курсант Академії Національної гвардії України переміг на Кубку України з гирьового спорту

13.10.2023 11:19

Курсант командно-штабного факультету Максим Улько переміг на Кубку України з гирьового спорту та пройшов відбір на Чемпіонат Світу.

У змаганнях, брали участь понад дві з половиною сотні спортсменів з 18 регіонів. Кубок України з гирьового спорту був присвячений пам’яті спортсменів, загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України. Змагання відбулись 5-8 жовтня в Києві.

Максим Улько виступав в командній естафеті довгого циклу з вагою гирь 32 кг та виконав 29 поштовхів за 3 хвилини. За результатами змагань команда посіла 1 місце. Максим виступав в складі збірної Полтавської області.

«Я дякую своєму тренеру Олегу Валерійовичу Коломійцю за те, що навіть на відстані продовжує писати мені програму тренувань. Дуже ціную приділений мені час та намагаюсь конвертувати всі старання в результати на змаганнях», - поділився Максим.

Курсант Академії Максим Улько три разовий чемпіон України, три разовий чемпіон Європи та має срібну медаль на Чемпіонаті Світу 2021 року з гирьового спорту.

Наразі, спортсмен готується до Чемпіонату Світу 2023, який відбудеться в грудні в Латвії.