новини

Курсант Академії Національної гвардії України став чотирьох разовим Чемпіоном Європи з гирьового спорту

03.05.2023 16:19

У Греції з 20 по 24 квітня проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту.

Курсант командно-штабного факультету Академії НГУ Максим Улько змагався серед юніорів у ваговій категорії 78 кілограмів та виборов:

І місце – командна естафета (поштовх, довгим циклом);

І місце – поштовх (класика).

На чемпіонат до грецького міста Нафпліон з’їхалися понад 200 спортсменів із 16 країн світу. Максим виступав у складі збірної команди України.

«В армії мені подобається дисципліна та атмосфера, тому я пішов на службу. Можна сказати, що військова справа та спорт завжди переплітаються та підсилюють розвиток. Зазвичай в тиждень я маю 3 основні тренування плюс пробіжки. Окрім тренувань ми ще багато навчаємось військовій справі, а це також гарно розвиває фізичну підготовку»,– розповів курсант командно-штабного факультету Максим Улько.

За 3 хвилини Максим зміг виконати 33 поштовхи гирь вагою по 32 кілограми. Цей результат став найкращим серед юніорів у ваговій категорії 78 кілограмів. Також в естафеті довгого циклу Максим виконав норматив майстра спорту України.

Переможці змагань нагороджені грамотами та золотими медалями. Збірна України з гирьового спорту продовжує готуватися до наступних змагань та перемог, а у випадку Максима не тільки на спортивному фронті.

Відділ міжнародних зв'язків, інформації та комунікації НА НГУ