Курсант Академії виборов бронзу на чемпіонаті України

10.02.2021 17:20

У харківському Палаці Спорту пройшов чемпіонат України зі спортивного самбо серед юніорів.

Участь у змаганнях взяли військові та цивільні спортсмени України. На чемпіонаті команду Академії з військово-спортивного багатоборства представив курсант факультету логістики Назар Зубков.

За результатами змагань курсант посів ІІІ місце, здобувши бронзову нагороду.

«Це був відбір у збірну країни на чемпіонат Європи, до якого я разом зі своїм тренером, старшим викладачем кафедри фізичної підготовки та спорту майором Русланом Любчичем готувався протягом місяця. Кожного року я беру участь у змаганнях, щоразу потрапляв у резерв збірної. Після цих змагань потрапив у запасний резерв збірної. Було 30 суперників, лише одному я програв», - розповів хлопець.

Зазначимо, що за весь період навчання в Академії Назар Зубков здобув перемогу на чемпіонаті країни, неодноразово ставав призером України, чемпіоном серед військових навчальних закладів та кубків України.

Зараз Назар готується до чемпіонату з самбо найвищого рангу, який проходитиме навесні у Луцьку, та планує вибороти призове місце.

Вітаємо переможця та бажаємо нових спортивних досягнень у майбутніх змаганнях!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ