Курсант Академії виборов бронзу на чемпіонаті України
У харківському Палаці Спорту пройшов чемпіонат України зі спортивного самбо серед юніорів.
Участь у змаганнях взяли військові та цивільні спортсмени України. На чемпіонаті команду Академії з військово-спортивного багатоборства представив курсант факультету логістики Назар Зубков.
За результатами змагань курсант посів ІІІ місце, здобувши бронзову нагороду.
«Це був відбір у збірну країни на чемпіонат Європи, до якого я разом зі своїм тренером, старшим викладачем кафедри фізичної підготовки та спорту майором Русланом Любчичем готувався протягом місяця. Кожного року я беру участь у змаганнях, щоразу потрапляв у резерв збірної. Після цих змагань потрапив у запасний резерв збірної. Було 30 суперників, лише одному я програв», - розповів хлопець.
Зазначимо, що за весь період навчання в Академії Назар Зубков здобув перемогу на чемпіонаті країни, неодноразово ставав призером України, чемпіоном серед військових навчальних закладів та кубків України.
Зараз Назар готується до чемпіонату з самбо найвищого рангу, який проходитиме навесні у Луцьку, та планує вибороти призове місце.
Вітаємо переможця та бажаємо нових спортивних досягнень у майбутніх змаганнях!
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/02/CPI7V-xBEH.jpg)
![](/uploads/2021/02/hZ04Nx-Kel.jpg)
![](/uploads/2021/02/d1jCgadPCE.jpg)
![](/uploads/2021/02/kgdouvVu-w.jpg)
![](/uploads/2021/02/vrwUsqRChG.jpg)
![](/uploads/2021/02/OwkWnrPcG6.jpg)
![](/uploads/2021/02/KieiamQnha.jpg)