Курсант НА НГУ – чемпіон Кубка світу з самбо (відео)
Курсант першого року навчання факультету логістики Національної академії Національної гвардії України Антон Додон виборов «золото» на Кубку світу з самбо в місті Лімасол, що на Кіпрі.
На міжнародні змагання з’їхалися три сотні учасників із 12 країн світу. Українську команду представляли 45 спортсменів.
Перемогу спортсмен виборов у своїй ваговій категорії 53 кг у віковій категорії: юнаки старшого віку. Тренують гвардійця Олег Бузовський та Володимир Беліков – викладачі міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5.
Зазначимо, що Антон є 4-кратним чемпіоном України з самбо, майстром спорту України з самбо, кандидатом у майстри спорту України з дзюдо та врешті став чемпіоном Кубка світу з самбо. Зокрема, минулого року у травні він здобув золоту медаль у категорії 53 кг на перших Європейських іграх із єдиноборств, де представляв учнівську збірну України.
Наразі Антон Додон готується до Чемпіонату Європи.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/03/YmHLdlI76s.jpg)
![](/uploads/2024/03/2e9ROm-Eff.jpg)
![](/uploads/2024/03/6s8svoxEUR.jpg)
![](/uploads/2024/03/6R7GCvdsE8.jpg)
![](/uploads/2024/03/p_UCE86uqX.jpg)
![](/uploads/2024/03/3wYO2y-yh_.jpg)
![](/uploads/2024/03/X0_1oGpOO2.jpg)
![](/uploads/2024/03/XTvZ63rDD1.jpg)