Курсанти Академії боролися за першість у змаганнях з гирьового спорту

10.11.2023 16:34

У Національній академії Національної гвардії України пройшли змагання з гирьового спорту. Участь у змаганнях взяли збірні команди командно-штабного, гуманітарного та факультету логістики. У кожну команду входило по 15 спортсменів.

Головним суддею виступив викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Академії молодший лейтенант Ярослав Бондаренко.

Змагання проводились з гирями вагою 24 кг, 16 кг, та 8 кг за програмою ривок гирі з довільною зміною рук. На виконання вправи давалось 8 хвилин.

«Курсанти виконували вправу, під час виконання якої важлива не лише сила, але й витривалість. Більшість курсантів займається у спортивному залі у вільний час, тому змогли показати високий рівень фізичної підготовки під час змагань, - розповів молодший лейтенант Ярослав Бондаренко. - Завдяки таким заходам зростає рівень спортивної майстерності гвардійців, а дух суперництва мотивує вчитися, пізнавати нове та гідно змагатися».

Першість у вагових категоріях отримали:

- у категорії до 63 кг Максим Іванченко, факультет логістики;

- у категорії до 68 кг Володимир Літвінов, командно-штабний факультет;

- у категорії до 73 кг Володимир Тупиченко, факультет логістики;

- у категорії до 78 кг Максим Улько, командно-штабний факультет;

- у категорії до 85 кг Максим Куликов, командно-штабний факультет;

- у категорії до 85+ кг Назарій Буковський, факультет логістики.

Першість серед жінок:

в абсолютній ваговій категорії з результатом в ривку гирі 16 кг 144 повторення стала Марія Штиба, командно-штабний факультет.

Загальні місця розподілились наступним чином:

(серед хлопців)

1 місце посіла команда командно-штабного факультету;

2 місце закріпилося за командою факультету логістики;

3 місце дісталося команді гуманітарного факультету.

(Серед дівчат):

1 місце посіла команда командно-штабного факультету;

2 місце зайняла команда гуманітарного факультету.

Після завершення змагання усіх переможців нагородили грамотами, медалями та кубками.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ