Курсанти Академії Нацгвардії подякували воїнам-визволителям
![](/uploads/2020/08/0LtujBlCcR.jpg)
Курсанти Національної академії Національної гвардії України долучились до траурної панахиди з нагоди 77 річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників у Другій світовій війні.
Захід відбувся біля братської могили воїнів Немишлянського району міста Харкова. Почесними гостями заходу були депутати обласної та міської рад, ветерани, серед яких учасник бойових дій – визволитель міста Харкова Юрій Новицький.
«Вже багато років ми співпрацюємо з Академією Нацгвардії. Адже саме курсанти є наслідувачами військових традицій. Особливістю цієї панахиди є покладання гірлянди до монументу і цю роль завжди виконують саме курсанти-гвардійці», - розповідає заступниця голови адміністрації Немишлянського району з соціальних та гуманітарних питань Світлана Федосєєва.
Урочистим покладанням курсанти вшанували пам'ять тих, кого сьогодні немає серед живих, хто віддав власне життя заради майбутніх поколінь.
«Обов’язок кожної молодої людини – зберігати пам'ять про цей великий подвиг визволення Харкова від нацистських загарбників. Треба шанувати і поважати ветеранів і ми дякуємо всім героям, які захищали нашу країну», - зазначив курсант командно-штабного факультету Ігор Дідусь.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/08/r9DkwoGruY.jpg)
![](/uploads/2020/08/HoqmnxIt5e.jpg)
![](/uploads/2020/08/55il727Ydq.jpg)
![](/uploads/2020/08/gfYJHEqZNe.jpg)
![](/uploads/2020/08/R3Lw4FfGEF.jpg)
![](/uploads/2020/08/1i24o1ql_c.jpg)
![](/uploads/2020/08/LSx1Es1KAh.jpg)
![](/uploads/2020/08/jfIkuJukw1.jpg)
![](/uploads/2020/08/z9xO24WrbK.jpg)
![](/uploads/2020/08/-DcCmXfTZj.jpg)