Курсанти Академії Нацгвардії змагались в перетягуванні канату
У Національній академії Національної гвардії України проведено чемпіонат з перетягування канату.
У змаганнях взяли участь 10 збірних команд курсів. Кожна з команд складалася із восьми учасників та одного запасного в абсолютній ваговій категорії.
Головним суддею змагань був старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту майор Руслан Любчич.
За підсумками змагань перемогу здобув курс № 1 факультету логістики; 2 місце посів курсом №1 командно-штабного факультету; а 3 - курс №4 командно-штабного факультету.
Курсанти були нагороджені перехідним кубком, дипломом та медалями.
«Здавна перетягування канату був олімпійським видом спорту. На сьогодні перетягування канату входить в програму Всесвітніх ігор. Перетягування канату - гра, яка розвиває не тільки спритність і витривалість, але й виховує командний дух. У ній неможливо розслабитися і грати в півсили, інакше це буде помічено партнерами», - розповів старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту майор Руслан Любчич.
Традиційно, після завершення гри, учасники подякували один одному за змагання.
«Найзапеклішою була сутичка у фіналі чемпіонату. Всі гравці змагалися чесно і по-справжньому спортивно. Я задоволений тим, що маю змогу брати участь та перемагати у змаганнях, незалежно від виду спорту в рамках спартакіади», - підсумував курсант факультету логістики курсант Назар Зубков.
Наступними у рамках щорічної спартакіади відбудуться змагання із гирьового спорту.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/10/OiPfSa0Wd4.jpg)
![](/uploads/2021/10/Pw6cDqKOxu.jpg)
![](/uploads/2021/10/kUNVJZ1Tii.jpg)
![](/uploads/2021/10/eyqIJS1KBr.jpg)
![](/uploads/2021/10/U-GaIfzlcu.jpg)
![](/uploads/2021/10/rtWFTBo8PX.jpg)
![](/uploads/2021/10/mk4MgvDcX6.jpg)
![](/uploads/2021/10/vxuPglfB77.jpg)
![](/uploads/2021/10/V2b2NaOl_V.jpg)
![](/uploads/2021/10/FEZhjoSyp8.jpg)
![](/uploads/2021/10/5yX2SDZ6Cd.jpg)
![](/uploads/2021/10/zEl38DCA0o.jpg)
![](/uploads/2021/10/A1Zi9Ykpkw.jpg)
![](/uploads/2021/10/EMWxPKX7fr.jpg)
![](/uploads/2021/10/XiYcAVlnrI.jpg)
![](/uploads/2021/10/3CsX1S5zP5.jpg)
![](/uploads/2021/10/KYLj1eZh2b.jpg)
![](/uploads/2021/10/cVXtQwLl_T.jpg)
![](/uploads/2021/10/RLqNh96hat.jpg)