Курсанти Академії перемогли на чемпіонаті України з легкої атлетики

22.05.2024 16:02

У Луцьку 18 та 19 травня проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 500 спортсменів з усіх регіонів країни.

Курсанти Національної академії Національної гвардії України виступали у складі збірної команди Вінницької області.

Курсанти командно-штабного факультету Олександр Васін та Ілля Шаповал здобули перше місце в естафеті 4х100 метрів в складі збірної команди. Участь у чемпіонаті України також брав курсант командно-штабного факультету Сергій Моспан на дистанціях 1500 метрів з результатом 4:23 хв. та 800 метрів з результатом 2:04 хв.

«Я повернувся до тренувань нещодавно, після довготривалої перерви я навіть і уявити не міг, що зможу перемогти на чемпіонаті України та ще в статусі військовослужбовця. Навіть коли я професійно займався мені не вдавалося здобути перше місце, завжди були треті місця, тому ця перемога для мене є особливою цінної.
Перемога - це результат тієї роботи, яку я проробив для досягнення успіху, люблю отримувати медалі, але вони даються тяжкою роботою, а кількість поразок на шляху, робить цю мить особливо цінною
», - ділиться переможець Олександр Васін.

Команда Академії тренується 5 разів на тиждень та готується до наступних змагань, які відбудуться у Львові.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ