Курсанти Академії практикувалися водінню бронеавтомобіля Roshel Senator

19.06.2024 15:32

З курсантами командно-штабного факультету, факультету логістики та гуманітарного Національної академії Нацгвардії пройшло практичне заняття з навчальної дисципліни «Будова бронетанкової техніки та водіння бойових машин». Заняття провели викладачі кафедри автобронетанкової техніки Академії підполковник Віталій Посохов та підполковник Микола Баглай.

Під час заняття курсанти відпрацьовували водіння бойових машин за різних умов місцевості, а саме бронеавтомобіля Roshel Senator.

«Основною метою занять було ознайомити курсантів з основними зразками автомобільної та бронетанкової техніки, які знаходяться на озброєнні в НГУ та надати практичних навичок у водінні деяких з них. Перед тим, як бути допущеними до водіння, курсанти вивчили будову бронетанкової техніки та засвоїли заходи безпеки та правила дорожнього руху під час водіння бойових машин», - зазначає підполковник Віталій Посохов.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ