Курсанти Академії практикувалися водінню бронеавтомобіля Roshel Senator

11.11.2023 11:53

З курсантами третього року навчання факультету логістики пройшло практичне заняття з навчальної дисципліни «Будова бронетанкової техніки та водіння бойових машин». Заняття провели викладачі кафедри автобронетанкової техніки майор Євгеній Бондар, підполковник Артем Литовченко та інструктори Академії.

Під час заняття курсанти відпрацьовували водіння бойових машин за різних умов місцевості, а саме бронеавтомобіля Roshel Senator.

«Основною метою занять було ознайомити курсантів з основними зразками бронетанкової техніки, які знаходяться на озброєнні в НГУ та надати практичних навичок у водінні деяких з них. Перед тим, як бути допущеними до водіння, курсанти вивчили будову бронетанкової техніки та засвоїли заходи безпеки під час водіння бойових машин», - зазначає майор Євгеній Бондар.

Загалом для відпрацювання практичного водіння відводилось 36 годин.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ