новини

Курсанти Академії стали донорами крові

11.05.2024 12:00

Військовослужбовці Академії на постійній основі беруть участь у благодійних заходах, зокрема у донорстві крові. Цього разу 10 гвардійців Академії здали кров. Ці донації підуть на потреби постраждалим захисникам України та цивільним громадянам.

За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Щороку в Україні донорами стає близько півмільйона громадян.

 

«Поки ми навчаємось і в нас є час для того, щоб допомагати як військовим, так і цивільним людям, які цього потребують то ми тільки раді стати донорами крові. Думаю, що донорство – має бути у житті як звичка», - розповів курсант командно-штабного факультету молодший сержант Ігор Ширяєв.

 

Гвардійці Академії й надалі будуть здавати кров та підтримувати свідоме донорство. Тож, якщо у вас були страхи або коливання, щодо донорства крові, хлопці та дівчата на власному прикладі показали, що починати не страшно і не боляче. Головне пам’ятати, що донація — це почесна та благородна справа.

 

«Здача крові корисна не лише для тих, хто її потребує, а й для тих, хто здає. Так, регулярна здача крові знижує ризик утворення злоякісних пухлин в організмі та розвитку тромбозу, й загалом позитивно впливає на життєдіяльність і продуктивну роботу усіх компонентів нашого організму» - зазначив працівник центру здачі крові Олексій.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ