Курсанти Академії стали призерами Кубку України по кікбоксингу ISKA

07.12.2023 10:58

У Києві змагання за Кубок України серед дорослих із кікбоксингу зібрали 434 спортсмени з них 150 учасників у дорослій віковій категорії.

Це одні із найпрестижніших змагань для молодих кікбоксерів України. Вони допомагають спортсменам заявити про себе й отримати досвід виступів на високому рівні. Спортсмени показали високу майстерність і запеклі бої.

Курсанти Академії вибороли наступні призові місця:

Дмитро Ковальчук 2 місце у розділі «low kick» та 2 місце у розділі

«full-contact»;

Денис Сисюк 3 місце у розділі «low-kick» та 3 місце у розділі «full-contact»;

Дмитро Терентьєв 2 місце у розділі «full-contact»;

Владислав Навроцький 2 місце у розділі «full-contact»;

Даніїл Касатонов 2 місце у розділі «light-contact» та 3 місце у розділі

«К1- light»;

Дмитро Співак 1 місце у розділі «full-contact» та 3 місце у розділі «low-kick»;

Іван Левенець 2 місце у розділі «light-contact»;

Денис Пазіна 1 місце у розділі «full-contact» та 3 місце в розділі «low-kick».

Тренує спортсменів викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Володимир Катихін.

«Для мене кікбоксинг це не тільки спорт, а й філософія сильних духом та людей, я з радістю ходжу на тренування та морально відволікаюсь від буденності. До речі, спорт для мого навчання також корисний, бо фізичні навантаження позитивно впливають на сприйняття інформації. Щасливий, що моє захоплення ще й приносить результати та призові місця», - розповів курсант командно-штабного факультету Співак Дмитро.

Спортсмени виступали у складі збірної Харківської області та окрім особистих медалей здобули 3 командне місце серед областей України. Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень у спорті та житті!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ