новини

Курсанти Академії урочисто підняли головний Державний прапор у День Української Державності

28.07.2023 15:14

День Української Державності - свято, яке відзначається в Україні з 2022 року, в день пам'яті видатного державотворця князя Київського Володимира Великого, у День хрещення Київської Русі - України.

Військовослужбовці Академії Національної гвардії України хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав найцінніше за українську державу, а також подякували тим, хто сьогодні продовжує боротьбу за мирне небо над нашою країною. Після почестей курсанти урочисто підняли головний Державний прапор.

«День Української Державності – це можливість для нас всіх згадати історію нашої країни, яка повна боротьби за незалежність, єдність та щасливе життя. Ми високо цінуємо та продовжуємо той важливий шлях, наших предків, і пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за цю боротьбу», - зазначив начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Наступного року День хрещення Русі – України, відповідно і День Української Державності будемо відзначати 15 липня, за новоюліанським календарем, розірвавши зв'язок з російськими датами.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ